Warsztaty Mały Architekt

Zapraszamy na warsztaty dla dzieci “Mały architekt”.

Zaczynamy od ferii zimowych 2023, potem zajęcia będą kontynuowane w trybie weekendowym.

Koszt pojedynczych zajęć to 120zł. Dziecko można zapisać nawet na tylko jedne zajęcia. Jednak zapisując na 3 dni i więcej, koszt pojedynczych zajęć to 100zł. Tylko 8-mioro dzieci na zajęciach! Ilość ograniczona.

W naszej podróży po architekturze przewodnikiem dzieci będzie Panda Wanda, która podróżuje po całym świecie. Wanda każdego dnia pokaże inne miasto. Dzięki niej dzieci poznają najważniejsze zabytki architektury, dowiedzą się kto i dlaczego je zbudował, z jakich materiałów powstały i z jakim wysiłkiem.

Sami zbudujemy własne miasto, tworząc wspólnie makietę. Przy użyciu różnych materiałów skonstruujemy domy, mosty i wieżowce. Przy okazji poznamy ważne założenia urbanistyczne: po co w mieście są parki? dlaczego ulice miast przecinają się najczęściej pod kątem prostym?

Zbudujemy dom przyszłości oraz zaprojektujemy nasz wymarzony pokój, zestawiając ze sobą kolory i faktury różnych materiałów.

Poznamy podstawy rysunku architektonicznego, pojęcie perspektywy, zasady cieniowania oraz stworzymy różnymi technikami (do wyboru) naszą pierwszą “martwą naturę” na prawdziwej sztaludze.

Pytanie nie jest “co będziemy robić?”, ale “ile zdążymy?” 😀

Każdy dzień przyniesie dzieciom nowe doświadczenia!

Na zajęcia przynosimy tylko doby humor oraz kapcie/buty na zmianę. Koszulkę do prac dzieci dostaną na miejscu. Serdecznie zapraszamy!

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Od4.01.23 zapisy na... ...warsztaty na Garnizonie ferie last minute 2022/23 MAŁY ARCHITEKT ALMETAO @s eeteck”

Zapisy na kurs – formularz

Selected Value: 6
Ile dziecko ma lat?
Scroll to Top