O nas

Niczym nadzwyczajnym nie będzie, jeśli napiszę, że firmę powołałam do życia z pasji do projektowania oraz urządzania wnętrz, z empatii do ludzi, chęci wspierania ich w jakże trudnej ścieżce wykończenia własnego M. Każdy projekt, to nowe wyzwanie, a każdy Klient, to nowe doświadczenie. 
 
Jestem fascynatką architektury i urbanistyki. Projektowania ogólnie. Nie mogę wyjść z podziwu nad wieloma projektami. Uwielbiam odkrywać świat nie tylko architektury, ale także designu szeroko-pojętego. Zawsze powtarzam: “wszystko trzeba zaprojektować, każda rzecz została zaprojektowana, nawet łyżka”. To samo powtarzam dzieciom na warsztatach: jak wielką moc ma projektowanie. Coś, co dzisiaj narysujemy, może zmienić czyjeś życie. Jaką moc ma architekt i designer! Czyż to nie wspaniałe?
 
Od najmłodszych lat wdrażałam w życie swoje projekty: lampę ubrałam w spódniczkę mając kilka lat, malowałam ściany mimo sprzeciwu mamy, przestawiałam meble. Za namową rodziców i przyjaciół trafiłam jednak na Politechnikę Gdańską gdzie skończyłam kierunek Architektury i Urbanistyki. Po studiach trafiłam na swoją właściwą ścieżkę: projektowanie wnętrz. Techniczny kierunek dał mi solidne podstawy, a zamiłowaniem do projektowania wnętrz dzisiaj mogę dzielić się z innymi. Zapraszam na rozmowę w biurze oraz do bliższego poznania mnie.
 
Agnieszka
 
Zachęcam do przeczytania zakładki OFERTA.
 

Jeśli więc potrzebujesz wsparcia w jakiekolwiek dziedzinie, w której działamy, zapraszamy serdecznie! Mamy czas właśnie dla Ciebie.

mgr inż.arch. Agnieszka Fryczke

Właściciel firmy Odnova Studio Design.

KONTAKT
tel: 502-465-154
email: odnova@odnova-wnetrza.pl

Jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma

Scroll to Top