Warsztaty Mały Architekt

Zapraszamy na warsztaty dla dzieci “Mały architekt”.

Wnetrza i architektura to nasza pasja. Postanowilismy sie podzielic ta pasja z najmlodszymi i zorganizowalismy zajecia edukacyjnie wprowadzajace dzieci w swiat architektury.

Zajęcia sie odbywaja w soboty o godzinie 10:00 i trwaja 1.5 godziny.

Koszt pojedynczych zajęć to 70 zł.

W naszej podróży po architekturze przewodnikiem dzieci będzie Panda Wanda, która podróżuje po całym świecie po roznych miastach. Dzięki niej dzieci poznają najważniejsze zabytki architektury, dowiedzą się kto i dlaczego je zbudował, z jakich materiałów powstały i z jakim wysiłkiem.

Sami zbudujemy własne miasto, tworząc wspólnie makietę. Przy użyciu różnych materiałów skonstruujemy domy, mosty i wieżowce. Przy okazji poznamy ważne założenia urbanistyczne: po co w mieście są parki? dlaczego ulice miast przecinają się najczęściej pod kątem prostym?

Zbudujemy dom przyszłości oraz zaprojektujemy nasz wymarzony pokój, zestawiając ze sobą kolory i faktury różnych materiałów.

Poznamy podstawy rysunku architektonicznego, pojęcie perspektywy, zasady cieniowania oraz stworzymy różnymi technikami (do wyboru) naszą pierwszą “martwą naturę” na prawdziwej sztaludze.

Każde spotkanie przyniesie dzieciom nowe doświadczenia!

Na zajęcia przynosimy tylko doby humor oraz kapcie/buty na zmianę. Koszulkę do prac dzieci dostaną na miejscu. Serdecznie zapraszamy!

Prosimy o wczesniejsze zgloszenie przed przybyciem na warsztaty. Liczba uczestnikow jest ograniczona!

Zgloszenie na warsztaty – formularz

Selected Value: 6
Ile dziecko ma lat?
Scroll to Top